Ahşap Çekmeceli Dilsiz Uşak

770,00

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ | ÜCRETSİZ KARGO

GENİŞLİK | YÜKSEKLİK | DERİNLİK       50 cm x 130 cm x 45 cm

Temizle

Açıklama

AHŞAP ÜRÜNLER HAKKINDA NE KADAR BİLGİ SAHİBİSİNİZ ?

Benzersiz özellikleri, sıra dışı cazibesiyle hayatımızın merkezine oturmaya aday ahşap ürünler hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz.

Doğal ağacın katıksız ve katkısız ham hali ile elde edilen ahşap ürünler, hayatımızın her noktasında kullanıma hazır, sanata dönüşmeye hazır adaylardır. Ahşap ürünlerin kendine haz öne çıkan özellikleri ile kendi başına tercih sebebi olmaya hazırdır.

Ahşap ürünler dayanıklı yapısı, hijyenik doğası, onarılabilir özelliği ve çevre dostu kimliği ile kendisini vazgeçilmez kılar.

Ahşap ile elde edilen ürünler ahşabın kendine öz zarifliği, esnekliği ve yapısı ile hemen her şeye dönüşmeye müsaittir. O’nu bazen bir yatak odasının çekiciliğinde, bazen bir yemek masasının romantizminde, bazen de bir mutfağın huzurunda hissedersiniz.

İnce kıvrımları şekle anlam veren yapısı ile bir merdivenin basamaklarıdır bazen. Onu tanımlaya kelimeler yetmezken, bir de O’na dokunduğunuzu hayal edin.

 

AHŞAP ÜRÜN KULLANIMI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Masif Ahşap Ürünlerin Bakımı

Masif ürünler diğer seri üretim masalardan daha dayanıklı ve kalitelidir. Ancak çizilme ihtimali karşı, masa bezi, yer paspası ve bardak altlıklarını kullanarak düz yüzeyleri mümkün olduğunca koruyun.

Toz alırken dikkatli olun. Kuru şekilde toz alırken mumlu bir mikrofiber bez kullanın. Yumuşakça dokunun ve masa yüzeyine bezi bastırarak ovmayın. Alternatif olarak toz alma ürünleriyle beraber yumuşak bir bezi ıslatarak yüzeyde oluşacak mikroskobik çiziklerin önüne geçersiniz. Vazo, ortadaki şeyler, resim tablosu ve süsleri masayı temizlerken veya parlatırken kenarlara itmek yerine kaldırın.

Dökülmüş şeyleri koyu lekeler oluşturmalarının önüne geçmek için hemen silin. Sıcak bardak, demlik ya da tepsileri direk olarak ahşap masalara koymayın. Bu tip sıcak şeyler boyanın ya da reçine bazlı verniğin renginin solmasına ve cilanın erimesine sebep olurlar. Doğal Ahşap Masa Bakımı yaparken mobilyamızın daha uzun ömürlü olması için bu işlemi yaptığımızı unutmamalıyız.

Kurumaya başlamış su izlerini mümkün olduğunca çabuk şekilde temizleyin. Yüzeysel lekeler bazen işaret parmağınız ile kuvvetli bir şekilde bastırarak ovaladığınızda sökülürler. Alternatif olarak çok sıcak sular için plastik eldiven giyebilirsiniz ve bir parça tülbent sarabilirsiniz. Elinizin etrafına sarıp bir ped oluşturun. Biraz ev amonyağını üzerine damlatıp ıslatın. Enerjik ve yumuşak şekilde izler çıkana kadar ovalayın. Hemen bol miktarda keten yağı ile cilalayın. Yağ gidene kadar zemini kuru bir bez ile temizleyin.

Çoğu verniğin üzerine yılda iki kez mobilya cilası ya da silikon bazlı cila atarak onları koruyun. Poliüretan vernikten yapılmış parçaları cilalamayın bu çirkin bir cila birikimine neden olacaktır. Eğer herhangi bir yağlanmış parçanız varsa yılda bir kez ince bir film tabakası ekten yağını ahşaba ovalayarak yağlı his gidene kadar yedirin.

Mobilyanızı temizlerken çizmemeye dikkat edin.

 

 

Ek bilgi

Renk Seçiniz

Ceviz, Meşe, Krem, Beyaz, Siyah

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.